[Linux] Sushi Browser – inne podejście do przeglądania stron WWW

W swoim życiu każdy powinien odpowiedzieć na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: czego oczekuje od przeglądarki www? A później znaleźć taka przeglądarkę. No tak, niby prosta sprawa ale praktycznie wszystkie dostępne przeglądarki są taki same… mamy do wyboru płonącego lisa albo chrom w różnych postaciach. Pojawił się jednak  powiew świeżości w tym towarzystwie – Sushi Browser.

Na pierwszy rzut oka to zwykła przeglądarka bazująca na chromium, jednak oferuje ona coś czego normalnie nie otrzymujemy od twórców przeglądarek – możliwość wykorzystania całego miejsca dostępnego na ekranie.

Sushi Browser daje użytkownikowi możliwość otwierania treści w nowych panelach w wybranych przez użytkownika miejscach co pozwala na zagospodarowanie całej przestrzeni ekranu. Teraz nie mając dwóch monitorów można spokojnie oglądać jednocześnie filmiki na YouTube i scrolować Facebooka! A tak na poważnie to jest to świetna opcja ułatwiająca pracę. Dodatkowe panele to zbawienie kiedy mamy do dyspozycji tylko jeden duży monitor. Pobierzcie i przetestujcie sami ile można upchnąć na 22-24 calach…. 

To w zasadzie wszystko, można jeszcze wspomnieć o funkcji zrzutu ekranu całej strony nie tylko wyświetlanego fragmentu… więcej znajdziecie na stronie projektu: sushib.me

Osobiście projekt bardzo mi się spodobał. Korzystam od kilku dni z Sushi Browser, i jestem bardzo zadowolony. Przeglądarka ma jeszcze sporo błędów i obecnie nie zrzuci liska z pozycji domyślnej przeglądarki ale to bardzo obiecujący projekt. Z niecierpliwością czekam na kolejne wersje.

Źródło: https://sushib.me/, grafiki również pochodzą z https://sushib.me/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *